הוסף פריטים לקבלת הצעת מחיר
  קבלת הצעת מחיר

  תשוקה לעיצוב וליופי היא שהובילה אותנו באיסוף ויצירה של הרהיטים שלנו.
  השכרת הריהוט שלנו באירוע משלבת שימוש בריהוט ייחודי איכותי ופרקטי יחד.
  שילוב של כל הפרטים הקטנים בכדי ליצור את התמונה הגדולה של אירוע מושלם.
  שילוב זה מבחינתנו הוא ארקו דיזיין.

  אודות

  ארקו דיזיין

  ההשראה להקים את ארקו דיזיין הגיעה ממקום שבער עמוק בתוך הלב. החלום היה לשלב את האהבה ליצירה ועיצוב יחד עם מודולריות ויצירתיות כזאת שיכולה להשתלב רק בתחום האירועים.

  הבנו שהחוויה שנשארת אתכם מהאירוע חייבת להיות כזאת שמלווה אתכם לכל אורך חייכם. התמונות, הזכרונות, ההתרגשות, היופי והחוויה. לכן, הפשלנו שרוולים, ושילבנו את הידע והיצירתיות שלנו עם ההיכרות של תחום האירועים ובכך הקמנו חברה להשכרת ריהוט איכותי וייחודי.

  החברה הוקמה בשנת 2007 בשילוב של כל המומחים בתחום העיצוב: אדריכל, מעצבת פנים, נגר מקצועי ומנהל לוגיסטי. כל התחומים יחד הובילו לאיכות לא רק במוצרי החברה אלא גם בתחום השירות. השירות הוא אישי, מהיר, מקצועי, אדיב וזמין 24 שעות ביממה. כחלק מהמערך המובנה של החברה להשכיר את הציוד הקיים, לרשותנו עומדים כל התנאים על מנת לספק לאירוע שלכם גם מוצרים מיוחדים אשר דורשים ייצור ייחודי. נשמח לשתף אתכם בניסיון ובידע שלנו ולהגשים לכם את ההשראות שלכם.

  איכות

  רהיטים איכותיים נמדדים ביופי, בחומר, בגימור ובתחזוקה תמידית. במיוחד כשמדובר בתחום השכרת הריהוט. הבדים שלנו נבחרו בקפידה מבתי הטקסטיל היוקרתיים ביותר בארץ   ומשמשים לריפוד של מגוון הרהיטים. ניתן לקבל את אותו סוג הבד, באותו הצבע ולשלב יחד ספות כורסאות והדומים, ובכך לקבל מראה הומוגני של ריהוט אחיד ואיכותי. מצד שני, שילוב של כמה בדים יחד יכול ליצור מראה מגוון וייחודי שיתאים לעיצוב האירוע.  לרשותנו, קיימת האפשרות לייצר ריפודים נוספים לפי דרישות העיצוב במיוחד לאירוע.

  התחזוקה השוטפת של הרהיטים שלנו, שומרת על ריהוט איכותי בכל אירוע. הריהוט עובר צביעות בחדר צבע מקצועי, תיקונים ושיפוצים בנגרייה שלנו ומובל לאירוע תוך כדי שמירה מקסימלית על הריהוט.

   

  ניסיון

  את הניסיון שלנו בתחום האירועים קיבלנו רק בזכות הלקוחות שלנו. משנת 2007  זכינו לעבוד עם מגוון רחב של לקוחות: מעצבי אירועים, מפיקי אירועים, חברות עסקיות ולקוחות פרטיים. זאת ההזדמנות להגיד לכם תודה על כל אירוע ואירוע. לקחנו איתנו את הניסיון ודאגנו לשמר, לשפר, להוסיף ולהקשיב לכל מה שקורה בתחום העיצוב וההפקה של האירועים.